Ödeme

Click here to pay with credit card

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamiz tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığı’na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

 

Kayıt, konaklama ve kurs ücretlerinin yukarıdaki hesaba yatırılıp dekontlarının KumGroup Organizasyon’a e-mail (daahk@kumgroup.net) yollanması ile kesinlik kazanacaktır.
Konaklama talepleri otellerin/konukevlerinin uygunluğu doğrultusunda konfirme edilecektir. Konfirmasyon alınmadan yapılacak demelere bağlı oda talepleri geçerli olmayacaktır.

İptal koşulları:
01 Şubat 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde ücretin tamamı,
15 Mart 2018 tarihine kadar yapılan iptallerde ücretin %50’si iade edilecektir.
15 Mart 2018 tarihinden sonra yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmayacaktır.

Tüm iade işlemleri kongre bitim tarihinden itibaren 10 gün içinde yapılacaktır.

Terms & Conditions:

  1. Items and activities not availed by the delegate will not be reimbursed.
  2. Registration fees vary according to payment date.
  3. Registration cannot be confirmed without payment.
  4. If the payment is made after the deadline of the selected period, the registration fee of the following period will apply and the difference will be invoiced for immediate payment.
  5. Upon successful payment, an automated receipt and confirmation of your registration will be sent via email.
  6. Delegates without proof of payment will not be allowed access to the event.
Cancellations And Refunds

The Conference Secretariat must be notified in writing by e-mail (contact@imfmc.org) about the cancellation of the registration. Telephone cancellation will not be accepted. The appropriate refunds will be made after the Conference.

The following cancellation conditions apply:

Any cancellation received before  01 April, 2018 will be entitled totally, 01 May 2018 to 50% refund. Cancellations received after that date will not be refunded. All cancellations must be made by sending an e-mail to the adress contact@imfmc.org, for all noticifations of cancellation, please make a reference to a bank account, including Swift code, where a possible refund may be remitted less bank charges. In the event that a cancellation of a booking is requested, the refund fee will be charged according to the following schedule. All refunds should be made in written by-e-mail (contact@imfmc.org) to the congress secretariat. If a change or cancellation made by a participant in registration or accommodation results in a refund, GUARANT International reserves the right to charge a 30 EUR handling fee.

No-shows will not qualify for a refund.

The organiser reserve the right “in extreme circumstances” to change the time and meeting venue.

All refunds will be made after the Congress.

Name change

If you are prevented from attending, you will be given the opportunity to send a colleague in your place. Name changes should be notified in writing to Conference Secretariat. A handling fee of 30 EUR will be charged for each name change. No name change will be possible after May 10, 2018.